آکادمی شریف رایان

تلفن: 66166341-021

 

ایمیل: SharifRayanAcademy@gmail.com
آموزشگاه تخصصی شریف رایان

تماس با ما

02166166341
SharifRayanAcademy@gmail.com

شبکه های اجتماعی

شریف‌ رایان از کجا آغاز شد؟

دفتر خدمات فناوری توسعه و نگهداری سیستم‌های نرم ‌افزاری شریف (شریف‌ رایان) با هدف بومی‌ سازی فناوری‌های رایانشی با تمرکز اصلی بر مهندسی نرم‌ افزار و علم داده‌ها و ارائه خدمات در این حوزه‌های تخصصی در شهریور ماه 1397 تاسیس گردیده است. با توجه به نیاز کشور به نیروهای متخصص برای ورود به بازار کار و همچنین توانمندسازی افراد در آبان ماه 1397 تصمیم بر گسترش و انتقال این دانش گرفته و در نتیجه آکادمی شریف‌ رایان تاسیس گردید.

آکادمی شریف‌ رایان تحت مدیریت دکتر عباس حیدرنوری عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف می باشد. اساتید این مجموعه را نخبگان و فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای رشته‌های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف تشکیل می‌دهند.

 

ما در آکادمی شریف‌ رایان چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

به طور کلی خدمات آکادمی شریف‌رایان به دو صورت ارائه می‌گردند:

 • برگزاری کلاس‌های حضوری:

آکادمی شریف‌ رایان برگزارکننده دوره‌های تخصصی مهندسی نرم‌افزار و علم داده‌ها در دانشگاه صنعتی شریف می باشد. تمامی دوره‌های این مجموعه با هدف ورود به بازار کار طراحی شده‌اند.

مدرسین دوره‌ها از میان افرادی انتخاب شده‌اند که دارای سال‌ها تجربه کار صنعتی در زمینه تدریس خود می‌باشند. همچنین در تمامی سرفصل ها سعی بر آن شده تا مطالب تخصصی و عملی پوشش داده شود و گام موثری در تربیت نیروی انسانی ماهر برداشته شود. در صورت اتمام موفقیت‌ آمیز دوره، به شرکت‌کنندگان گواهی‌نامه معتبر از سوی دانشگاه صنعتی شریف اعطاء خواهد شد.

 

 • آموزش به سازمان‌های دولتی و خصوصی کشور:

آکادمی شریف‌ رایان همچنین آماده همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی کشور در راستای آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص در تمام زمینه‌های مهندسی نرم‌افزار و علم داده‌ها می باشد. به طور مشخص، این مجموعه این آمادگی را دارد تا دوره‌های تخصصی فناورانه را در محل سازمان برای تمامی سطوح مدیریتی ارشد، مدیریت میانی و یا بدنه کارشناسی سازمان برگزار نماید و به دانش‌پذیرانی که دوره‌ها را با موفقیت سپری نمایند، گواهی‌نامه معتبر از سوی دانشگاه صنعتی شریف اعطاء نماید.

 

حوزه‌های آموزشی آکادمی شریف‌رایان:

 • آموزش تخصصی در حوزه مهندسی نرم‌افزار و علم داده‌ها شامل:
  •  تمامی مباحث مربوط به مهندسی نرم‌افزار و فرآیند تولید نرم‌افزار (تحلیل، طراحی، برنامه ‌نویسی، آزمون، استقرار و نگهداری).
  • تمامی مباحث مربوط به علم‌ داده‌ها و داده‌ کاوی.
  • تمامی مباحث مربوط به امنیت سامانه‌های نرم‌افزاری.
  • سایر مباحث تخصصی علوم رایانشی.

 

برخی از مزایای شرکت در دوره های شریف‌ رایان:

 • دریافت گواهی‌نامه معتبر دو زبانه از دانشگاه صنعتی شریف پس از گذراندن دوره با موفقیت.
 • تمامی اساتید این مجموعه را اساتید و  فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف تشکیل داده‌اند که تسلط کامل روی مباحث و همچنین شیوه مناسب تدریس دارند.
 • سرفصل های آکادمی شریف رایان با هدف ورود به بازار کار طراحی و تدوین شده اند و تمام مراحل کلاس به صوررت پروژه محور و عملی پیش خواهد رفت. ما معتقدیم علمِ کسب ثروت بهتر از علمی است که به ثروت نمی‌انجامد. اساتید شریف رایان بدون استثنا کسانی هستند که در بخش دولتی و خصوصی و در پروژه‌های عملی درگیر مباحثی هستند که آنها را تدریس می‌کنند  و در این دوره‌ها تجربه سال‌ها کار خود در تعامل با صنعت را با شما به اشتراک می‌گذارند.
 • در این دوره آموزشی، مباحث از صفر تدریس شده و تا سطح پیشرفته و حرفه‌ای آموزش داده می‌شوند.

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور