آکادمی شریف رایان

تلفن: 66166341-021

 

ایمیل: SharifRayanAcademy@gmail.com
آموزشگاه تخصصی شریف رایان

تماس با ما

02166166341
SharifRayanAcademy@gmail.com

شبکه های اجتماعی

آموزش های حضوری آکادمی شریف رایان

آکادمی شریف‌رایان با هدف برگزاری کلاس‌های حضوری به منظور تربیت و آموزش نیروی انسانی متخصص در زمینه‌های مهندسی نرم‌افزار و علم داده‌ها فعالیت خود را آغاز نموده است. با این هدف، تمامی دوره‌ها و سرفصل‌های این مجموعه با توجه به نیازهای صنعت و بازار کار، و همچنین خلا‌ءهای موجود در این حوزه‌ها تعریف و طراحی شده‌اند.

 

دوره های آموزشی تخصصی

دوره‌های آموزشی این مجموعه در گروه‌های اصلی زیر قرار گرفته‌اند:

  • زبان‌های برنامه‌نویسی: شامل آموزش زبان‌های برنامه‌نویسی پرکاربرد از قبیل پایتون، جاوا، اندروید، iOS و غیره.

 

  • مهندسی نرم‌افزار: شامل دوره‌هایی به منظور تحلیل، طراحی، پیاده‌سازی، آزمون، و استقرار سیستم‌های نرم‌افزاری از قبیل DevOps، متدولوژی‌های چابک در توسعه نرم‌افزار مانند اسکرام، طراحی معماری نرم‌افزار، مدیریت محصول، روش‌های آزمون نرم‌افزار، طراحی بازی‌های نرم‌افزاری، و غیره.

 

  • علم داده‌ها: شامل دوره‌هایی به منظور تحلیل و پردازش داده‌های حجیم از قبیل دوره‌های آموزشی اسپارک، آپاچی استورم، یادگیری ماشین، یادگیری عمیق، و غیره.

 

اساتید شریف رایان

مدرسین آکادمی شریف‌رایان از میان اساتید، به همراه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف می‌باشند و از میان افرادی انتخاب شده‌اند که دارای سال‌ها تجربه کار صنعتی در زمینه تدریس خود می‌باشند.

 

محل برگزاری کلاس ها

محل برگزاری کلاس‌ها، در محل دانشگاه صنعتی شریف می‌باشد که با کسب حد نصاب نمره در هر یک از دوره‌ها، گواهی‌نامه معتبر دو زبانه دانشگاه صنعتی شریف را دریافت خواهید نمود.

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور