آکادمی شریف رایان

تلفن: ۶۶۱۶۶۳۴۰-021

 

ایمیل: academy@sharifrayan.com

دفتر خدمات فناوری توسعه و نگهداری سیستم‌های نرم‌افزاری شریف (شریف‌رایان) با هدف بومی‌سازی فناوری‌های روز مهندسی نرم‌افزار و ارائه خدمات در این حوزه تخصصی تاسیس گردیده است. این دفتر تحت نظارت و راهبری دکتر عباس حیدرنوری عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف فعالیت می‌نماید و کارشناسان آن را نخبگان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکترای تخصصی دانشگاه صنعتی شریف در رشته‌های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات تشکیل می‌دهند. آنچه فعالیت‌های این دفتر را جهت می‌دهد، تجربه حاصل از بیش از یک دهه تحقیق و پژوهش بنیادی و کاربردی در حوزه مهندسی نرم‎‌افزار در سطح بین‌المللی می‌باشد. پژوهشگران و متخصصان این دفتر آماده‌اند تا سازمان‌های دولتی و خصوصی کشور را در راستای آموزش و تربیت نیروی انسانی در تمام زمینه‌های مهندسی نرم‌افزار و نهادینه ساختن دانش روز دنیا در زمینه‌ی تحلیل، طراحی، پیاده‌سازی، و آزمون سیستم‌های نرم‌افزاری همراهی نمایند.

برگزاری دوره های جامع نرم افزار

  • آموزش تخصصی در حوزه مهندسی نرم‌افزار و علوم رایانشی برای افراد و سازمان‌ها
  • تمامی مباحث مربوط به مهندسی نرم‌افزار و فرآیند تولید نرم‌افزار (تحلیل، طراحی، برنامه‌نویسی، آزمون، استقرار، و نگهداری)
  • تمامی مباحث مربوط به علم‌داده‌ها و داده‌کاوی
  • تمامی مباحث مربوط به امنیت سامانه‌های نرم‌افزاری
  • و سایر مباحث تخصصی علوم رایانشی

مدرک رسمی دانشگاه صنعتی شریف

تمامی دانش پذیران پس از گذراندن موفق دوره آموزشی مورد نظر و ارزیابی پایانی آن، گواهی نامه رسمی دو زبانه از دانشگاه صنعتی شریف دریافت خواهند نمود.

شرکت در دوره های شریف رایان

مراحل شرکت در دوره های تخصصی آموزشگاه شریف رایان

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور